E-KİTABIM

Avrupa'ya ücretsiz göç etmekle ilgili 1 yıllık tecrübelerimi dürüst bir şekilde aktardığım, içinde kendi kabul aldığım motivasyon mektubu da bulunan e-kitabımı kullanarak yüzlerce kişi yurtdışına göç ediyor.

MENTORLUK HİZMETİ

Görüntülü görüşme mentorluk hizmeti, avrupa'ya ücretsiz göç etme yolculuğunda desteğe ihtiyacın olursa yanında. 60/90/120 dakikadan oluşan seanslarda Mentorluk Hizmeti, Başvuru Analizi ve Birebir soru cevap yapılır.

Projeler nereden bulunur, gönderici kuruluş nasıl bulunur, motivasyon mektubu nasıl yazılır, motivasyon videosu nasıl hazırlanır, cv nasıl hazırlanır, görüntülü görüşmede ne yapmalısın, görüntülü görüşmelerde sorulan sorular, projeden kabul almanın bilinmeyen yolları gibi birçok soruya cevap alacaksın.

VİDEOLU EĞİTİM SETİ

Bu videolu eğitim setinde Avrupa'ya ücretsiz göç rehberi e-kitabımda da anlattığım şekilde avrupaya masrafsız bir şekilde hiç para harcamadan nasıl göç edebileceğinizi anlatıyorum. Eğitim seti 1 saat 10 dakika uzunluğunda toplam 14 bölümden oluşmaktadır. Bu eğitim setini aldığınızda motivasyon mektubu, cv ve motivasyon videosu nasıl hazırlanır, projeler nereden bulunur, gönderici kuruluş nedir, nereden bulunur, a'dan z'ye başvuru sürecinde yaşayacaklarınız gibi birçok önemli soruya cevap bulacaksınız.

GENEL

Fotoğraflarınızı , sorularınızı ve görüşlerinizi sosyal medya hesaplarından iletebilirsiniz.

İŞBİRLİĞİ & REKLAM

SADECE reklam ve iş birlikleri için info@berkebektas.com adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz. 

FacebookYouTubeInstagramTikTokLinkTwitterLink